ANKA GİRİŞİM 1999 yılında kuruluşundan günümüze kadar geçen faaliyet hayatında Uluslararası Havalimanları, Havayolları A 380 Uçak Hangarları, Akaryakıt ve Endüstriyel Rafineriler, Demir-Çelik Fabrikaları, Termik Santraller, Rezidanslar, Çelik Konstrüksiyon Yüksek Kule Yapıları ve Binaları, muhtelif fabrika ve depolama binaları gibi birçok önemli projeye imza atmıştır.

Firmamız, iş güvenliğini içselleştirmiş tüm çalışanları, eğitimli, tecrübeli üst düzey teknik personeli, donanımlı üretim-montaj kadrosu ve sürekli iyileştirmeye yönelik kalite anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Bu misyon ile gerçekleştirdiği projeler sonrasında 2014 yılında ”Türk Yapısal Çelik Derneği 2014 Sektör Ödülü”ne layık görülmüştür.

ANKA GİRİŞİM, tüm “Çelik Konstrüksiyon” yapıları projelendirme safhasından anahtar teslimine kadar gerçekleştirmekte olup, içerisinde bulunduğu her projede çözüm ortağı olarak görev almanın motivasyonu ile başarı çizgisini her geçen gün bir üst seviyeye çıkararak hedeflerine ulaşmaktadır.